Chystáte se na letní dovolenou u moře a zároveň byste ji rádi strávili aktivně? Pak je tato dovolená určena přímo pro Vás! A můžete vzít i Vaše vnoučata ► Dovolená pro děti v Chorvatsku 

V rámci projektu Bezpečí pro seniory jsme pro vás připravili praktický kurz sebeobrany pro seniory, kde se naučíte, jak se vyhnout nebezpečným situacím, případně jak již nastalé krizové situace řešit.

O útocích na seniory nebo podvodech tzv. šmejdů slýcháme z médií víc než často, naučte se jim bránit! Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej mohl trénovat každý nezávisle na věku nebo jakýchkoli fyzických předpokladech. Naučíme vás bránit nejen fyzicky, ale také na verbální úrovni. Vyzkoušíte si sebeobranu s použitím běžných předmětů jako je batoh, kabelka, nebo třeba hůl.
S Krav Maga Global strávíte krásné dny u křišťálově čistého moře v malebném městečku Tisno na ostrově Murter ve střední Dalmacii, zažijete neobyčejná dobrodružství a naučíte se sebeobraně a základním zásadám osobní bezpečnosti.

Kemp je určen všem od věku 55 let.

Jaký bude program?

Každý den 1 trénink v délce 60 minut. Tréninky budou probíhat v různých lokacích ostrova Murter.

Mimo jiné vás čeká též cvičení ve vodě a jeden noční trénink.

 

Ubytování

Tradiční soukromé apartmány pro 2 – 4 osoby s možností přistýlek. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň (nádobí, lednice, sporák), koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, WC. Ubytování je buď přímo u moře nebo je od něj vzdáleno maximálně 200 metrů. Všechny apartmány mají terasu nebo balkon. Nákup potravin je vždy v docházkové vzdálenosti.

 

Ostrov Murter a městečko Tisno

Ostrov Murter leží ve střední Dalmácii mezi Zadarem a Šibenikem a je ideálním místem pro dovolenou. Ostrov je spojený s pevninou unikátním zvedacím mostem.

A právě zde, na obou stranách průlivu, se nachází malebné městečko Tisno s bohatou historií.

Toto místo nabízí klidná, romantická zákoutí i příležitosti pro aktivní sport (potápění, tenis, jachting a další). V blízkosti lze pro koupání najít jak osamělé zátoky, tak nádherné pláže. Je jednou z nejkrásnějších oblastí Chorvatska.

Výlety po okolí

V okolí městečka Tisna je možné také vyrazit na zajímavé výlety.

Národní park Krka
Krka je jedním z nejznámějších parků v Chorvatsku. Najdete v něm nádherné vodopády, pestrobarevná jezírka a mnoho dalšího.

Šibenik
Toto malebné městečko najdete v ústí řeky Krka, která výše po produ tvoří zmiňované vodopády. Šibenik je nádherné historické městečko, které se pyšní mnoho významnými památkami včetně katedrály Sv. Jakuba zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Národní park Kornati
Park Kornati sestává z 89 ostrovů na pobřeží Chorvatska a patří k nejoblíbenějším výletním místům v této zemi.

 

Instruktor

Michal Friedrich

KM Stupeň: Graduate 5

Certifikace: Civil, Kids

Telefon: +420 777 017 688

Email: michal@krav-maga.cz

 

Kdy

Samotný pobyt je od 4. července – 11. července 2020. Odjezd z Prahy je v pátek 3.7.2020 a návrat v neděli 12.7.2020

Doprava

Vlastní nebo autobusem 2500,- Kč / osoba. V případě letecké dopravy zajistíme vyzvednutí na letišti ve Splitu.

Stravování

Na přání zajistíme polopenzi 350,- Kč / osoba / den.

Veškeré tréninky pro děti a rodiče jsou v ceně pobytu.

 

Pro rezervace, kalkulace pobytu či jiné dotazy neváhejte kontaktovat Michala Friedricha – michal@krav-maga.cz – 777 017 688

 

Kdy a kde?

4.7. 2020 (9:00 hodin) – 11.7.2020 (10:00 hodin)
Chorvatsko – Tisno
Pobyt probíhá v malebném městečku Tisno na ostrově Murter.

Cena

6.900,- Kč 

Osoba ve dvoulůžkovém apartmánu: 7 400,- Kč
Osoba ve čtyřlůžkovém apartmánu : 6 900,- Kč
Přistýlka 5000,-

Doprava a stravování viz výše.